:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mateusz Matuszewski z „Kryształowym Sercem Radcy Prawnego”

Wydarzenia, Mateusz Matuszewski „Kryształowym Sercem Radcy Prawnego” - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 19/03/2019 10:34

Tegoroczna gala XI edycji konkursu „Kryształowe Serce Radcy Pawnego” odbyła się 15 marca w Warszawie. Krajowa Rada Radców Prawnych nagrodziła prawników, którzy w 2018 roku wykazali się aktywnością w działalności pro bono. W gronie 17 laureatów, radców prawnych, znalazł się pułtuszczanin Mateusz Matuszewski z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

Tytuł honorowy „Kryształowe Serce Radcy Prawnego” może otrzymać radca prawny lub aplikant radcowski, który wyróżnia się bezinteresowną pomocą na rzecz osób fizycznych, organizacji społecznych, instytucji realizujących cele publiczne, kościołów, związków wyznaniowych, uchodźców, repatriantów lub osób dotkniętych klęskami. Mowa w szczególności o świadczeniu i popularyzowaniu nieodpłatnie pomocy prawnej, aktywnej działalności społecznej i dobroczynnej, czy braniu udział w programach edukacyjnych.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama