:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mamy kolejnego Zastępcę Komendanta Policji

Policja, kolejnego Zastępcę Komendanta Policji - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 07/11/2019 15:16

Kolejny policjant z pułtuskiej komendy został doceniony przez swoich zwierzchników z Radomia. Po objęciu stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowej Policji w Przasnyszu przez kom. Łukasza Jędrasika, przyszedł czas na awans kolejnego mundurowego z Pułtuska.

Jak udało nam się ustalić, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Prewencji w naszej, powiatowej komendzie, kom. Marcin Czyżewski, obejmie jutro, 8 listopada, stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckim. Informację potwierdza rzeczniczka prasowa KPP Pułtusk podkom. Milena Kopczyńska.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama