:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Mali patrioci z miejskiej Czwórki

Montaż słowno – muzyczny pt. „Mały patriota”, z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, przedstawiły dziś dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Pułtusku.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej postawy patriotycznej. Myślę, że ten rok 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości to czas Waszej edukacji patriotycznej, która na pewno zaowocuje w przyszłości i nasza Ojczyzna już tej wolności nigdy nie straci, jak będzie miała takich obywateli! – zwróciła się do przedszkolaków wyznaczona do pełnienia funkcji burmistrza Dorota Subda. Słowa uznania i gratulacji dzieci usłyszały także od dziekana dekanatu pułtuskiego ks. kan. Wiesława Koska oraz od prezes Oddziału Powiatowego ZNP w Pułtusku Marii Korbal.

Przybyłych gości, artystów oraz całą społeczność przedszkolną powitała dyrektor Lidia Sadowska, na zakończenie dziękując za przygotowanie programu artystycznego przedszkolakom z grupy szóstej i trzeciej, a także wychowawczyniom – Małgorzacie Karasiewicz, Katarzynie Lamch i wicedyrektor Teresie Sepełowskiej.

Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w ramach pułtuskich obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości.

 


Przedszkola, - więcej informacji