:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Maja Gloria potrzebuje naszej pomocy! Trwa zbiórka pieniędzy!

Pomoc społeczna, Gloria potrzebuje naszej pomocy! zbiórka pieniędzy! - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/10/2019 16:09

Maja Gloria próbuje wrócić do normalnego życia. Potrzebujemy pieniędzy na leczenie i rehabilitację.

Drodzy przyjaciele oraz Ci, których jeszcze nawet nie znamy...

 

- Wyobraź sobie, że masz chwilę niewiarygodnego szczęścia i nie możesz się nią dzielić z nikim, ponieważ z drugiej strony jesteś przytłoczony cierpieniem własnego dziecka. Nasza piękna, energiczna i niesamowita Maja próbuje obudzić się ze śpiączki. Jesteśmy z Nią w szpitalu od czterech tygodni, bezradni i jedyne co nam pozostało to się modlić – pisze ojciec Mai Glorii, zwracając się do wszystkich ludzi dobrej woli, prosząc o pomoc w ratowaniu zdrowia i życia swojej ukochanej córki.

Cztery tygodnie temu Jej gardło całkowicie się zamknęło, bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Minuty kiedy Maja nie mogła oddychać wydawały się godzinami. Zapalenie krtani zmieszane z paskudną infekcją bakteryjną, która rozprzestrzeniła się bardzo szybko w Jej ciele prawie zabiło naszego aniołka. Lekarze powiedzieli, że nigdy nie widzieli czegoś takiego i do tej pory szukają przyczyny tego co się stało.

Maja w końcu oddycha samodzielnie i przełyka ślinę. Niestety lekarze nie mają zbyt dobrych rokowań. Mówią, że przed nami długa droga. Maja wciąż nie jest w stanie mówić czy samodzielnie się poruszać. Prawdopodobnie ma niedotlenienie mózgu, a my dokładamy wszelkich starań aby odzyskać Jej zdrowie na tyle ile się da. Jej leczenie i rehabilitacje będą bardzo kosztowne.

A jakie jest nasze szczęście w nieszczęściu? Z przyjemnością dzielimy się informacją o narodzinach naszych bliźniaków Juliana i Niny. W związku ze stresem jaki Paulina przechodziła rozwiązanie nastąpiło kilka tygodni za wcześnie. Dzieciaki na szczęście rosną i są zdrowe

To dla nas bardzo ciężkie chwile, dlatego jeżeli mogę prosić o pomoc będę bardzo wdzięczny.

Brandon Waarbroek

Akcja ruszyła na portalu zrzutka.pl, za pośrednictwem której można wpłacać pieniądze na leczenie Mai!

LINK DO ZRZUTKI

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama