:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ludzie pozytywnie zakręceni – Jak można nie kochać zwierząt?

Zwierzaki, Ludzie pozytywnie zakręceni można kochać zwierząt - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/03/2017 11:26

  Kiedy jeszcze nie zająłem się cyklem „Figurki i krzyże północnego Mazowsza”, nie dostrzegałem stojących na wiejskich skrzyżowaniach dróg cierpliwych świadków naszej historii, w postaci krzyży, figurek, kapliczek… Podobnie jest z cyklem o ludziach,  którzy mają więcej do zaproponowania swoim bliźnim niż przeciętni zjadacze chleba. I cóż się okazało? Nie trzeba ich wcale szukać! Są wszędzie: w sklepie, kinie, na stacji benzynowej, w domowych zaciszach, w szpitalach, przychodniach, w poradniach zdrowia (psychicznego też)... Właśnie do jednego takiego miejsca, które kojarzy się nam z ratowaniem naszego zdrowia, naszego życia, zawędrowałem ostatnio. No, może nie chodzi mi dzisiaj o niesienia pomocy ludziom… Tym razem, istotą, która spowodowała, że spojrzałem inaczej na lekarza weterynarii, był mój pies, owczarek niemiecki długowłosy.  Będąc u swojego osobistego lekarza, przekrzywił w sposób charakterystyczny swoją mądrą głowę i rzekł do mnie: „Szukasz  czegoś daleko a nie postrzegasz tego, co masz na wyciągnięcie ręki”. „Popatrz przed  siebie” – prawi mój psiak. I wiecie Państwo? Miał rację.  Człowiekiem, który mógłby obdzielić swoimi zainteresowaniami pół Pułtuska, jest mieszkaniec grodu nad Narwią, znany przez wszystkich (przynajmniej mających czworonogi), lekarz weterynarii – Adam Kucharczyk.    A kolejnym bohaterze naszego cyklu „Ludzie pozytywnie zakręceni”, w aktualnym, 12 numerze wydaniu PGP, pisze Leszek Malinowski.

Reklama

Ludzie pozytywnie zakręceni – Jak można nie kochać zwierząt? komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama