:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Lato w teatrze w Zambskach Kościelnych

Wydarzenia, teatrze Zambskach Kościelnych - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/08/2017 13:31

  Badanie niezwykłych miejsc i historii Zambsk Kościelnych, które realizowane było pod okiem instruktorki grupy ekspedycyjnej Aleksandry Rajskiej oraz instruktorki grupy dziennikarsko – promocyjnej – Anny Szyszki, w ramach Lata w teatrze, dostarczyła informacji do pracy nad scenariuszem oraz oprawą pokazu „Przepływy”, który wspólnie z dziećmi i młodzieżą przygotowali instruktorzy grupy teatralnej: Małgorzata Laszecka i Radosław Garncarek oraz instruktorka grupy muzycznej – Paulina Połowniak. Plenerowy finał działań można było obejrzeć w ubiegłą sobotę o godzinie 16.00 w Zambskach Kościelnych. Pomimo deszczu i chłodu młodzi aktorzy Lata w Teatrze zaprezentowali energię jaka towarzyszyła im podczas wszystkich działań projektowych. Całość wydarzenia koordynowała Katarzyna Świdnicka, której zaangażowanie i pozytywną energię zapamiętają wszyscy przyjaciele Lata w Teatrze, a wśród nich znalazły się osobistości niebagatelne. Lato w Teatrze Zambski Kościelne wspierali bowiem: Wójt Gminy Obryte Jan Mroczkowski, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Obrytem Barbara Piątek, Zarząd Powiatu Pułtuskiego, Proboszcz parafii św. Wojciecha w Zambskach Kościelnych Dariusz Multon. Szczegóły za tydzień w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej. Dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej  Fotogalerii        

Reklama

Lato w teatrze w Zambskach Kościelnych komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama