:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Kurs fotograficzny w Prusie

Uczniowie Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa, kształcący się w zawodzie technik organizacji reklamy, początek długiego weekendu postanowili spędzić w szkole, uczestnicząc w bezpłatnym kursie podstaw fotografii. Kurs realizowany jest przez Warszawską Szkołę Fotografii, a prowadzi go Monika Milewska, absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi na kierunku Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografii.

Młodzież na pierwszych zajęciach uczyła się budowy i obsługi aparatu fotograficznego, technik wykonywania zdjęć, a także ćwiczyła fotografowanie różnych obiektów, m. in. w ruchu, w zależności od kąta padania światła i wielkości.

Wszyscy prowadzący kurs to wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem m.in. sesje zdjęciowe dla TOP MODEL, GATTA, PABDORA, publikacje (w tym okładki) WYSOKIE OBCASY, VOGUE, sesje zdjęciowe dla muzyków i producentów muzyki (w tym okładki płyt) LARI LU, autorskie wystawy itd.

Młodzież ma niepowtarzalną okazję do zdobywania umiejętności zawodowych od najlepszych specjalistów z branży.


Szkoły powiatowe, - więcej informacji