:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, „Krew hołdzie bohaterom” - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 13/11/2019 10:26

8 listopada, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, po raz trzeci zorganizowano akcję zbiórki krwi, aby – zgodnie z przesłaniem poprzednich lat - „Czcić Wolność i ratować Życie!”.

Jak co roku w akcji wzięli udział uczniowie: Technikum Nr 2 i Szkoły Branżowej I stopnia Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa, Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi oraz Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, a także społeczność z powiatu pułtuskiego.

Ogółem zarejestrowano 44 dawców, spośród których 26 oddało krew. Łącznie zebrano 11 litrów i 700 ml krwi.

Wszystkim szlachetnym krwiodawcom za „dar prosto z serca płynący” – dziękujemy! Krew jest lekiem niezastąpionym. Leczy i ratuje życie, a potrzebujących przybywa. Mamy nadzieję, że Państwa ofiarność i zaangażowanie będzie radością wielu pacjentów, także tych najmłodszych zmagających się na co dzień z ciężką bądź nieuleczalną chorobą.

Izabela Gierek

Zespół Szkół im. B. PrusaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama