:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły powiatowe, Kreatywność kluczem sukcesu inauguracja projektu edukacyjnego Ruszkowskim - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 13/11/2019 13:09

Nauczyciele i uczniowie ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku realizują wiele przedsięwzięć, mających na celu zainspirowanie i zmotywowanie młodzieży do rozwoju i poszerzania wiedzy. 12 listopada odbyła się inauguracja projektu edukacyjnego „Kreatywność kluczem do sukcesu”, pomagającego uczniom zdobyć kompetencje zawodowe, kształtując jednocześnie postawy prospołeczne.

Honorowy patronat nad projektem objęli: firma MARDOM oraz Fundacja Zwolneni z Teorii, patronat medialny natomiast sprawują: Pułtuska Gazeta Powiatowa, portal WPU24, Tygodnik Pułtuski oraz Pułtusk biz. Projekt współrealizują: Studio Fotograficzne Aleksandry Stańczak oraz Salon Fryzjerski Izabeli Młynkowskiej. Szkolne koordynatorki przedsięwzięcia to Dorota Sobocińska i Anna Świerczewska. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Zespołu – Anna Kmiołek – Gizara, która przybliżyła ideę całego przedsięwzięcia. Formy i cele współpracy z naszą szkołą omówiły: Joanna Groszkowska, HR Manager w firmie MARDOM oraz Paula Bruszewska, prezes Fundacji Zwolnieni z Teorii. Wśród zaproszonych gości znalazły się również: Maria Korbal, prezes Oddziału Powiatowego ZNP oraz Agata Łojek, wicedyrektor PUP w Pułtusku. W harmonogramie przedsięwzięcia umieszczone zostały m.in.: spotkania z ludźmi sukcesu, warsztaty zawodowe z pracodawcami, a także wyjazdy studyjne. „Mamy nadzieję, że dzięki realizacji projektu – jako młodzi ludzie – będziemy mieli możliwość nawiązania współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami i firmami, co z pewnością ułatwi nam w przyszłości odnalezienie się na rynku pracy i zdobycie umiejętności perspektywicznego myślenia” - stwierdził prowadzący spotkanie, Sebastian Pęk, uczeń klasy IV Ti b. Po uroczystości uczniowie naszej szkoły mieli możliwość skonsultowania swoich pomysłów projektowych z Paulą Bruszewską. Warto dodać, iż realizacja inicjatywy społecznej w ramach ogólnopolskiej akcji Zwolnieni z teorii gwarantuje zdobycie międzynarodowego certyfikatu zarządzania projektami.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama