:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

KONKURS WALENTYNKOWY – wygraj wejściówki na spektakl „Old love”!

Już 24 lutego o godzinie 17, w auli Akademii Humanistycznej, odbędzie się spektakl pt. „Old love”, z doborową obsadą. W spektaklu główne role zagrają: Artur Barciś, Małgorzata Ostrowska – Królikowska, Adam Adamonis i Zuzanna Grabowska.

Z tej okazji, ale także z okazji Dnia Zakochanych, przygotowaliśmy konkurs, w którym nasi Czytelnicy mogą zdobyć wejściówki na spektakl. Mamy do rozdania dwa komplety biletów dla zakochanych!

Jak zdobyć wejściówki? Szczegóły konkursu w jutrzejszym, 7 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej.

O spektaklu

Czy dwoje dojrzałych już ludzi może stworzyć trwały, szczęśliwy związek? Czy kobieta i mężczyzna między czterdziestką, a dziewięćdziesiątką mają prawo do szczęścia w świecie, gdzie pierwszeństwo mają młodzi, piękni, bezzmarszczkowi? Czy w pewnym wieku można pragnąć drugiej osoby fizycznie i jak się zachować, kiedy już dochodzi do intymności? Te ważne, bardzo życiowe pytania, stawia w sztuce „Old love” jeden z najbardziej znanych na świecie kanadyjskich dramatopisarzy Norm Foster.

Old Love to przyjemna propozycja, która opowiada o miłości dojrzałych ludzi, łamie stereotypy i namawia do porzucenia konwenansów. Pokazuje też jak ciężar społecznych oczekiwań budzi w ludziach lęk przed okazywaniem sobie uczuć, aby w końcu dać wiarę w spełnienie miłości nawet po wielu latach.

Doborowa obsada:

Artur Barciś, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Adam Adamonis, Zuzanna Grabowska.

Bilety do nabycia:

Biuro Podróży MARTYNA TRAVEL ul. Mickiewicza 24, tel. 23 692 50 67 oraz przez

Internet na portalu www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe, rezerwacje, sprzedaż wysyłkowa i informacje tel. 502 661 402

Cena biletu: 70/80 zł/osoby.

Serdecznie zapraszamy!


KONKURS WALENTYNKOWY – wygraj wejściówki na spektakl „Old love”! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Konkursy PGP, - więcej informacji