:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Konferencja prasowa na temat artykułów o szpitalu zamieszczonych w PGP!

Wydarzenia, Konferencja prasowa temat artykułów szpitalu zamieszczonych - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/02/2018 11:13

W tym tygodniu w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej piszemy sporo na temat pułtuskiego szpitala. Zamieszczamy informację Prokuratury Rejonowej w Pułtusku na temat wstępnych wyników sekcji zwłok 56 – letniej kobiety, zmarłej 7 lutego w szpitalu. Publikujemy wywiad z Dyrektorem Szpitala w Makowie Mazowieckim Jerzym Wielgolewskim, którego to karetka wiozła pacjentkę do szpitala w Pułtusku, a potem, gdy jej tam nie przyjęto, na stadion, gdzie oczekiwała na helikopter medyczny LPR.

Piszemy wyjaśnienie Roberta Gajdy, dlaczego helikoptery LPR lądują na stadionie, a nie na lądowisku szpitalnym, a także stanowisko w tej sprawie rzecznika prasowego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mamy w końcu wywiad ze starostą Janem Zalewskim, który twierdzi, że przy szpitalu nie ma lądowiska tylko... utwardzony plac!

Informacje te wywarły widocznie duże wrażenie, bo poświęcona im będzie dziś konferencja prasowa, która odbędzie się o godzinie 13.00 w szpitalu.Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama