:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Koncert Janusza Laskowskiego – KUP MAMIE BILET!

Koncerty, Koncert Janusza Laskowskiego MAMIE BILET! - zdjęcie, fotografia

Z okazji Dnia Matki zapraszamy serdecznie na wyśmienity koncert znanego polskiego artysty Janusza Laskowskiego. Koncert odbędzie się 25 maja o godz. 19:00 w Audytorium Maximum Akademii Humanistycznej ul. Daszyńskiego w Pułtusku.

Janusz Laskowski znany jest jako wykonawca kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki już od dawna. Na jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń wszyscy bawią się razem z artystą śpiewając takie przeboje jak „Beata z Albatrosa”, „Świat nie wierzy łzom”, „Żółty jesienny liść czy słynny przebój „Kolorowe Jarmarki”. Słuchając piosenek Janusza Laskowskiego w nie jednym oku zakręci się łezka na wspomnienie chwil spędzonych razem, które będą przypominały radosne czasy młodzieńcze. Artysta jest mistrzem w nawiązywaniu bezpośredniego serdecznego kontaktu z publicznością gwarantuje miło spędzony czas. Serdecznie Zapraszamy!

Bilety do nabycia:

Biuro Podróży MARTYNA TRAVEL ul. Mickiewicza 24, tel. 23 692 50 67

Rezerwacja grupowa tel. 502 661 402, [email protected], www.kupbilecik.pl

Cena biletu: 55 zł

Specjalnie dla naszych Czytelników, z okazji zbliżającego się Dnia Matki, przygotowaliśmy konkurs, w którym zdobyć będzie można 3 podwójne wejściówki na koncert. Szczegóły niebawem w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.


Koncerty, - więcej informacji