:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Pomoc społeczna, #KOMÓRKOMANIA Skardze - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 04/02/2019 12:53

14 lutego, w Walentynki, od godziny 9.00 do 17.00 w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku (Pułtusk, ul. Piotra Skargi 2 ) odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku. Uczniowie liceum, Wolontariusze Fundacji DKMS, będą rejestrować potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Dawcą może zostać każda zdrowa osoba pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, która waży minimum 50 kg. Możesz świadomie i bezinteresownie pomóc osobom chorym oraz nadać jeszcze większy sens swojemu życiu. Zapraszamy serdecznie wszystkich – dorosłych uczniów, rodziców, znajomych, wszystkich pułtuszczan i nie tylko.

Naszpikuj się wiedzą

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować. Na szczęście prawie każdy może też pomóc. Dla wielu chorych jedyną szans na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

W organizację Dnia Dawcy Szpiku w Liceum Ogólnokształcącym z prawdziwym entuzjazmem angażują się uczniowie klas IID, II C, IA.

Inicjatorka akcji – Jolanta WotawaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama