:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kluby Sportowe Orange zachęcają do sportu!

Wydarzenia, Kluby Sportowe Orange zachęcają sportu! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal pultusk24.pl 23/05/2017 10:18

  Jak zmotywować rodzica do uprawiania sportu, dowiedziała się młodzież z Gzów, w powiecie pułtuskim. Rodzice są dla dzieci największym autorytetem – nic więc dziwnego, że młodzi sportowcy zaangażowani w program Kluby Sportowe Orange, bardzo chcą włączyć rodziców do swoich sportowych aktywności. Wczoraj w miejscowości Gzy, podczas spotkania z Trenerami Orange, zobaczyli jakie ćwiczenia sprawdzają się we wspólnych aktywnościach z rodzicami.  W miejscowości Gzy w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, w czwartek 11 maja o godzinie 9:00, rozpoczął się trening w towarzystwie Trenerów Orange. Trening był otwarty dla wszystkich zainteresowanych, miał na celu zaprezentowanie prostych aktywności, które mogą wykonywać wspólnie dzieci i rodzice, aby utrzymać dobrą kondycje i odnaleźć wspólną sportową pasję.   Pierwsza część zajęć miała charakter ogólnorozwojowy. Druga była sprofilowana pod dyscypliny sportowe rozwijane w klubie: piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną i lekkoatletykę. W treningu wzięło udział ponad 60 uczniów oraz nauczyciele ze szkoły. Jak powiedziała trener klubu SKS Maraton, Aneta Radecka – Cieszy mnie liczba dzieci, które przyszły na trening. Widać, że zależy im na tym, aby zachęcić rodziców do większej aktywności fizycznej. Trening przygotowany przez Trenerów Orange, pokazały nam, że wiele ćwiczeń można wykonywać wspólnie bez ograniczeń wiekowych. W przyszłości chcemy zorganizować spotkanie, na które zaprosimy rodziców i zachęcimy ich do sportu!
  Bogumił Głuszkowski, jeden z Trenerów Orange, zwraca uwagę na bardzo istotną rolę rodziców w zaangażowaniu dziecka w sport i aktywność fizyczną. Podpowiada również w jaki sposób rodzice powinni podejść do tematu uprawiania sportu ramię w ramię ze swoimi pociechami. – Wspólny trening rodzica z dzieckiem odbiega znacznie od zajęć, które dla młodego sportowca przygotowuje trener – i bardzo dobrze! W rodzinnej aktywności nie chodzi o realizowanie skomplikowanego planu treningowego, a o frajdę i wspólne aktywne spędzanie czasu. Ważna jest wzajemna inspiracja do działania oraz proponowanie aktywności atrakcyjnych dla każdej ze stron. Najlepiej sprawdzą się wszelkie gry zespołowe, wspólne wyjścia do lasu czy wycieczki rowerowe, a także marszobiegi z elementem pokonywania przeszkód. Liczy się fun! – przekonuje trener. Trening z rodzicami w miejscowości Gzy był jednym z pięćdziesięciu, które przeprowadzane są w tym roku w ramach najnowszej edycji Klubów Sportowych Orange. Jest to odpowiedź na potrzebę, którą zgłaszali trenerzy, rodzice i młodzi sportowcy. To jednak nie wszystkie działania realizowane w tym roku w ramach programu Kluby Sportowe Orange. Aż 100 klubów z całej Polski biorących w nim udział ma szansę wygrać wspólny trening z gwiazdą sportu: Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem, Tomaszem Jankowski i Marcinem Urbasiem. W drugiej połowie roku odbędzie się również II Puchar Orange, w ramach którego 10 najbardziej aktywnych klubów zmierzy się w Warszawie w bezpośredniej rywalizacji.

Reklama

Kluby Sportowe Orange zachęcają do sportu! komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama