:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wybory, Godek Pułtusku - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 11/04/2019 12:53

Kaja Godek – mazowiecka „jedynka” w tegorocznych wyborach do Europarlamentu z koalicji narodowo-wolnościowej Konfederacja – Korwin Braun Liroy narodowcy, dziś rano odwiedziła Pułtusk.

Towarzyszyli jej lokalni sympatycy ugrupowania, na czele z Krzysztofem Hejne – liderem Konfederacji w powiecie pułtuskim i okolicach. Obecny był również Krzysztof Kasprzak – Członek Zarządu Fundacji „Życie i Rodzina”, zastępca Kai Godek w inicjatywie „Wstrzymaj aborcję”.

Reklama

Kaja Godek w Pułtusku komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama