:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Już jutro, w 49 numerze PGP

„Czy Honorowy Obywatel pan Robert Gajda jest karany?”- radny pyta przewodniczącego

Takie pytanie padło na ostatniej sesji Rady Miasta, po odczytaniu przez radnego Befingera uzasadnienia do wyroku z 2015 roku, utrzymującego w mocy wyrok Sądu Okręgowego w O. z dnia 23 października 2014 r.

Protest przeciwko hodowli trzody chlewnej w Nowym Niestępowie

Skażenia ujęcia wody pitnej w Łępicach, przedostanie się zanieczyszczeń do Niestępówki, a następnie do Narwi, znaczne ilości środków farmakologicznych (antybiotyki, symulatory wzrostu itp.), które mogą trafić na okoliczne pola, utrudnienia i niszczenie dróg spowodowane przewozem zwierząt i odpadów – to tylko część obaw mieszkańców Nowego Niestępowa związanych z powstaniem w ich miejscowości dużej hodowli trzody chlewnej.

Lubię wyzwania – Wojciech Dębski prezesem w dużej spółce

Jolanta Siejbik po raz kolejny szefową pułtuskiej „Solidarności”

W piątek 1 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze delegatów Komisji Międzyzakładowej nr 1421 NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty Ziemi Pułtuskiej.

Na co muszą być przygotowani przedsiębiorcy od 1 stycznia 2018 r.?

- zaproszenie na bezpłatne seminarium szkoleniowe

O spotkaniu z pisarzem subiektywnie

Zygmunt Miłoszewski w Pułtusku


Już jutro, w 49 numerze PGP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

W aktualnym numerze PGP, - więcej informacji