:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, Jubileusz strażaków Zatory Drwały - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 30/09/2019 10:37

Od stu lat strażacy ochotnicy z OSP Zatory służą mieszkańcom lokalnej społeczności. Równie zacny jubileusz – 50-lecie działalności - w tym roku obchodzi OSP Dwały. Z tej okazji, w niedzielę 29 września w Zatorach odbyły się uroczystości, rozpoczęte mszą w zatorskim kościele.

W obchodach uczestniczyli samorządowcy m.in. – wicestarosta Beata Jóźwiak, burmistrz Wojciech Gregorczyk, radni gminy Zatory na czele z wójtem Grzegorzem Falbą, a także Minister Środowiska Henryk Kowalczyk.

Więcej w kolejnym wydaniu PGP.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama