:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jubileusz 95-lecia Zespołu Szkół w Golądkowie

Wydarzenia, Jubileusz lecia Zespołu Szkół Golądkowie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 01/10/2019 11:21

W sobotę 28 września odbyła się uroczystość z okazji 95-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie. Absolwentów, byłych i obecnych nauczycieli oraz zaproszonych gości powitała dyrektor Ewa Leszczyńska. "Szkoła w Golądkowie jest świadkiem wydarzeń historycznych, lokalnych ale też osobistych. Każdy przeżył tu coś wyjątkowego" mówiła dyrektor. Wydarzenie było okazją do spotkania się przyjaciół ze szkolnej ławki. 

Więcej w kolejnym wydaniu gazetyOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama