:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły powiatowe, Językowo kulturalne warsztaty Ruszkowskim - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal pultusk24.pl 05/03/2019 10:46

22 lutego uczniowie ZS im. Jana Ruszkowskiego mieli niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w warsztatach językowo – kulturowych, które zostały przeprowadzone przez zaproszonych wolontariuszy z Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu w Pułtusku.

Spotkanie rozpoczęła wicedyrektor szkoły – Dorota Majkowska. W zajęciach wzięli udział uczniowie z klas: 2 LOb, 4 TL, 3 TLa, 4 TEK oraz 4 TI. Młodzież wysłuchała ciekawych prezentacji o Niemczech, Turcji oraz Tajwanie, a w dalszej części warsztatów wszyscy zagrali w grę Tingo-Tango, podczas której uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania dotyczące różnych ciekawostek o krajach świata. Zajęcia dla naszych uczniów poprowadzili wolontariusze: Tobi i Ann – Katrin Sorg z Niemiec, Trevas Chuang z Tajwanu, Begum Cetin z Turcji. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku już od kilku lat współpracuje z Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu w Pułtusku, które zajmuje się między innymi: koordynacją międzynarodowych wymian młodzieży, organizacją i promocją programów edukacyjnych, warsztatów, kursów i szkoleń, doradztwem, prowadzeniem działalności informacyjnej i promocyjnej, wspieraniem inicjatyw i działań o charakterze prospołecznym. Koordynatorem oraz osobą do kontaktu Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu w Pułtusku jest pani Sylwia Jędra. Warsztaty zorganizowane zostały przez Marinę Prewęcką.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama