:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

"Jesteście nam potrzebni" Dzień Strażaka w Winnicy

Straż Pożarna, Jesteście potrzebni Dzień Strażaka Winnicy - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 05/05/2019 16:15

W niedzielę w Winnicy świętowali strażacy. 

Z okazji Dnia Strażaka, w kościele parafialnym Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Winnicy odbyła się msza święta w ich intencji, a następnie przemaszerowali na pobliski cmentarz, by oddać hołd przed obeliskiem upamiętniającym zmarłych strażaków. Główny, uroczysty apel odbył się przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Odczytano list od Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy, głos zabrali minister Henryk Kowalczyk, wójt gminy Winnica Robert Wróblewski i komendant Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku bryg. Maciej Piątek. Poświęcenia nowego samochodu pożarniczego dokonał proboszcz parafii w Winnicy ksiądz Zbigniew Paweł Maciejewski. Uroczystość zakończono poczęstunkiem w sali weselnej "Belle Epoque".

Więcej informacji wkrótce na łamach PGP.

 

 

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama