:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

„Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny” - kampania w pobyłkowskiej szkole

Wydarzenia, „Jesteś widoczny jesteś bezpieczny” kampania pobyłkowskiej szkole - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal pultusk24.pl 27/11/2019 10:41

22 listopada, Szkoła Podstawowa w Pobyłkowie Dużym, gościła przedstawicieli z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny – Jesteś bezpieczny”. Głównym założeniem akcji była poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Wszyscy uczniowie wzięli udział w trzech panelach tematycznych.

Pierwszym punktem programu było spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Zaprezentowali film „Tak chce być bezpieczny” oraz omówili ukazaną tematykę.

Następnie ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” w Ostrołęce omówili zasady udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbyły się na sali gimnastycznej.

Trzeci panel tematyczny był prowadzony przez pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie i dotyczył jazdy po torze rowerowym, który został rozstawiony na placu przed szkołą. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności związane z bezpieczną jazdą na rowerze.

Uczniowie klas I – III wzięli udział w konkursie plastycznym. Pod opieką wychowawców wykonali prace związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali nagrody. Wszyscy uczniowie biorący udział w kampanii „Jesteś widoczny – Jesteś bezpieczny” otrzymali zestawy elementów odblaskowych.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama