:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

„Jesień moich marzeń” - Gminny Konkurs Plastyczny rozstrzygnięty

Przedszkola, „Jesień moich marzeń” Gminny Konkurs Plastyczny rozstrzygnięty - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 21/11/2019 14:37

Dziś, w Miejskim Przedszkolu nr 5 odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Plastycznym, skierowanym do dzieci z pułtuskich przedszkoli publicznych i niepublicznych.

Zanim jednak poznaliśmy laureatów konkursu, wszystkie dzieci, ich rodziców, opiekunów oraz zaproszonych gości powitała dyrektor placówki Anna Dubaj, po czym zaprosiła do oglądania programu artystycznego, przygotowanego przez przedszkolaków z miejskiej Piątki.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali książkowe upominki – bajki dla dzieci pt. „Dziecięcy Świat”, z rąk autorki Ewy Mikołaszek.

Do konkursu wpłynęło 18 prac w dwóch kategoriach: 3 – 4 latki (8 prac) oraz 5 – 6 latki (10 prac). Oceniała je komisja konkursowa w składzie – dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku Izabela Sosnowicz – Ptak, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 5 w Pułtusku Anna Dubaj oraz specjalista SL ds. edukacji leśnej, ochrony przyrody i ochrony ppoż. Nadleśnictwa Pułtusk.

Oceniając prace komisja brała pod uwagę w szczególności interpretację tematu, samodzielność, samodzielność, dobór techniki plastycznej, oryginalność, pomysłowość oraz estetykę pracy.

Laureatami konkursu zostali:

Kategoria 3 – 4 latki

I miejsce – Małgorzata Biesiekierska – Niepubliczne Przedszkole MINILAND

II miejsce – Filip Szymański – Miejskie Przedszkole nr 5

III miejsce – Kajetan Michalski – Niepubliczne Przedszkole URWIS

Kategoria 5 – 6 latki

I miejsce – Nela Milczarczyk – Niepubliczne Przedszkole „Kids Academy”

II miejsce – Łucja Marzec – Malinowe Przedszkole z oddziałami integracyjnymi

III miejsce – Karol Przetacki – Niepubliczne Przedszkole MINILAND

wyróżnienia – Rafał Skowroński – Niepubliczne Przedszkole URWIS oraz Ola Nalewajk – Miejskie Przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama