:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Jarosław Kaczyński w Pułtusku

Wybory do europarlamentu są okazją, aby rządowi Donalda Tuska dać żółtą kartkę – mówił Jarosław Kaczyński na spotkaniu z mieszkańcami Pułtuska w kinie Narew. Żółtą, bo należąca mu się czerwona może być pokazana dopiero podczas wyborów do polskiego parlamentu.
  Na spotkanie z Prezesem Prawa i Sprawiedliwość Jarosławem Kaczyńskim przybyło kilkaset osób.  Mieli oni okazję zadania pytania jednemu z czołowych polityków. Niestety z zapisanych na kartkach pytań zaledwie kilka zostało odczytanych. Mimo to większość zebranych z zadowoleniem słuchało wypowiedzi na temat polityki rządu, wyborów do europarlamentu i różnicy między PO i PiS. Oklaskami nagrodzono apel do Donalda Tuska, aby zamiast biegać w krótkich spodenkach za piłką wziął się do dobrego rządzenia.
W spotkaniu wziął udział także kandydat PiS do parlamentu europejskiego Adam Bielan oraz była minister pracy Jolanta Kluzik Rostowska. Obecny był także poseł Henryk Kowalczyk.
Jarosław Kaczyński namawiał do udziału w zbliżających się wyborach i głosowania na PiS. Mówił, iż tylko europarlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwość są w stanie skutecznie zabiegać o polskie sprawy w Brukseli. Choćby dlatego, iż nie należą do żadnej dużej grupy parlamentarnej gdzie obowiązuje dyscyplina głosowań także w sprawach Polsce szkodzących. Politycy PiS skutecznie walczą o prawdę historyczną, która z taką łatwością jest na zachodzie podważana.
Najwięcej miejsca poświęcono sprawom krajowym i krytyce rządu PO. Według PiS jest to rząd wyjątkowo nieudolny. Wynikiem tej nieudolności jest choćby fakt, iż tylko w czterech polskich miastach zostanie zorganizowane Euro 2012.


Jarosław Kaczyński w Pułtusku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wybory, - więcej informacji