:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jarosław Druchniak i chór ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku

Pułtusk Kolęduje, Jarosław Druchniak chór Ruszkowskiego Pułtusku - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal pultusk24.pl 29/12/2010 19:55

 „Jest taki dzień” Jarosław Druchniak i chór Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku pod kierunkiem Danuty Filipiak w składzie: Karolina Lisiecka, Karolina Dąbrowska, Ewelina Lusa, Magda Fabisiewicz, Olga Rzepkowska, Dominika Nowosielska, Magdalena Szczerba, Klaudia Pietrucha, Magdalena Kowalska, Aneta Samsel, Sylwia Łojewska, Julia Żurawińska, Robert Ziembolewski, Marcin Jarosik, Martyna Lewandowska, Martyna Stelmach, Katarzyna Klukowska, Karolina Wojtkowska,Kinga Pietrucha, Ewelina Stańczak, Marta Czarnecka, Milena Tusińska. 

Liczymy na to, że w ślad za Jarosławem Druchniakiem pójdą inni dyrektorzy (choć już docierają do nas sygnały, że i owszem...O kogo chodzi? My wiemy, Państwo dowiedzą się już wkrótce). Panie Jarosławie, gratulujemy głosu i ... odwagi!

 

 

Reklama

Jarosław Druchniak i chór ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama