:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Jak PPUK popadało w długi

W aktualnym numerze PGP, popadało długi - zdjęcie, fotografia

Nagrody roczne dla Zarządów mimo pogarszającej się sytuacji finansowej, niekorzystne zakupy i umowy, brak podwyżek za wywóz śmieci, to niektóre przyczyny nieciekawej sytuacji PPUK.

W piątek 11 maja odbyła się sesja nadzwyczajna Rady Miasta, poświęcona głównie bieżącej sytuacji i przyszłości Pułtuskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Ta jedna z czterech miejskich spółek obecnie znajduje się w najgorszej sytuacji finansowej. W sesji uczestniczył Prezes Zarządu Andrzej Dolecki oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Wojciech Dębski, który przedstawił analizę finansową dokumentacji spółki, przyczyny znaczącego pogorszenia się sytuacji oraz projekt programu naprawczego.

Szczegóły w dzisiejszym , 20 wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej.

Ponadto:

W artykule „Jak PPUK popadało w długi” piszemy o informacji nazwanej przez twórców analizy finansowej sytuacji spółki, „niewłaściwą interpretacją danych dotyczących finansów”, co naszym zdaniem jest naprawdę ogromnym eufemizmem.

O tym również w nowym wydaniu PGP.

W aktualnym numerze PGP, - więcej informacji