:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły powiatowe, Informatycy MARDOMIE - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 12/11/2019 12:59

Od kilku lat ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku współpracuje z firmą MARDOM, która nie tylko funduje nagrodę dla Super Zawodowca, ale też objęła patronatem klasę IV TI b.

8 listopada br. uczniowie klas: I TI sp oraz IV TI b wraz z wychowawczyniami – Dorotą Sobocińską i Anną Świerczewską – uczestniczyli w spotkaniu studyjnym w firmie MARDOM. Dzięki uprzejmości pracowników – Pana Michała i Pana Daniela z Działu Optymalizacji Produkcji LEAN – młodzież zapoznała się z rozwiązaniami informatycznymi stosowanymi w produkcji. Dużym zainteresowaniem cieszył się wykład Krzysztofa Barana – Dyrektora Pionu Badań i Rozwoju na temat języków programowania stosowanych w automatyce. Niewiele osób wie, że MARDOM, oprócz produkcji mebli, projektuje również roboty przemysłowe i automatyzuje stanowiska pracy, aby produkcja była łatwiejsza i bardziej ergonomiczna. Serdecznie dziękujemy Joannie Groszkowskiej – HR Managerowi oraz Prezesom firmy MARDOM za życzliwe przyjęcie uczniów naszej szkoły.

E. RosińskaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama