:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Portal pultusk24.pl 10/09/2018 10:28

9 września w Domu Polonii odbyła się inauguracja kampanii wyborczej lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości, podczas której Minister Środowiska Henryk Kowalczyk przedstawił kandydatów na radnych miejskich i powiatowych, a także kandydata do sejmiku województwa mazowieckiego oraz na Burmistrza Miasta Pułtusk.

Swoje wystąpienia mieli również kandydaci na wójtów, którzy z kolei zaprezentowali kandydatów do rad gmin. Program wyborczy PiS dla powiatu pułtuskiego przedstawił Krzysztof Łachmański. Spotkanie zakończył występ zespołu Lipka. Więcej, w tym nazwiska wszystkich kandydatów już jutro w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama