:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

II miejsce policjantów w turnieju halowej piłki nożnej

Piłka nożna, miejsce policjantów turnieju halowej piłki nożnej - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 17/11/2019 17:00

W turnieju, który odbył się na hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pułtusku udział wzięło 6 drużyn. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Pułtusku zajęli II miejsce.

11 listopada, z okazji Święta Niepodległości, na hali sportowej PSP 2 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn: Drogi i Mosty – BRIX, Irmark, OSP Ponikiew, HTS Football Team, KPP Pułtusk i Młode Orły.

Po zaciętej rywalizacji najlepszą drużyną okazała się OSP Ponikiew. Drugie miejsce obronili funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Pułtusku, miejsce trzecie Drogi i Mosty – Brix.

Uroczystego podsumowania i zakończenia turnieju dokonał burmistrz Pułtuska Wojciech Gregorczyk. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze puchary oraz nagrody rzeczowe.

W turnieju wyróżnieni zostali: najlepszy bramkarz, najwszechstronniejszy zawodnik oraz król strzelców.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w PułtuskuOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama