:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

II Koncert Piosenki Przedszkolnej

artykuły, Koncert Piosenki Przedszkolnej - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/04/2016 14:15

  Biedronki, Pszczółki i Motylki z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola im. Świętej Rodziny zaprezentowały w czwartek 14 kwietnia swoje muzyczne talenty podczas II Koncertu Piosenki Przedszkolnej w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku.  - Wspólne spotkanie jest okazją do podziękowania sobie nawzajem za wszelką życzliwość, za to że jesteśmy. Dziękujemy Bogu za rodzinę i za całą wspólnotę przedszkolną, dziękujemy Bogu za Jego dary: słońce, gwiazdy, ziemię, za piękną budzącą się wiosnę – zwróciła się do wszystkich obecnych dyrektor przedszkola siostra Iwona Chojnacka. Koncert zbiegł się również z rocznicą 1050 – lecia Chrztu Polski. Zdjecia do obejrzenia w naszej Fotogalerii.

Reklama

II Koncert Piosenki Przedszkolnej komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama