:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, Turniej Szachowy Ruszkowskim - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal pultusk24.pl 22/03/2019 13:55

20 marca, w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, odbył się szkolny turniej szachowy. Celem konkursu była popularyzacja gry w szachy wśród młodzieży, rozwijanie logicznego myślenia oraz kreatywności uczniów. Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z klas I i II Technikum w zawodach: technik informatyk, technik ekonomista, technik logistyk.

Konkurs otworzył dyrektor szkoły Jarosław Druchniak, który podziękował za cenną inicjatywę wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Organizatorem, pomysłodawcą i sędzią turnieju szachowego był nauczyciel Przemysław Wiernicki. Sędzią pomocniczym był gościnnie, zaprzyjaźniony ze szkołą, Leszek Lewandowski. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Zdobywca I miejsca Dawid Wielgo uczeń klasy I TEK otrzymał tablet. Za zajęcie II miejsca wręczono uczniowi kl. I TI Danielowi Klara nagrodę – głośniki bezprzewodowe. Zdobywca III miejsca Patryk Sulich, uczeń kl. I TL, otrzymał słuchawki bezprzewodowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki i dyplomy. Sponsorem nagród była Aleksandra Pniewska – właścicielka Baru „OKRUSZEK” w Pułtusku.

ZSZ RuszkowskiOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama