:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Humorystyczne recytacje w winnickim przedszkolu

Przedszkola, Humorystyczne recytacje winnickim przedszkolu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal pultusk24.pl 12/05/2018 09:00

Czwartkowe przedpołudnie przedszkolacy z Samorządowego Przedszkola w Winnicy spędziły na spotkaniu z literaturą dziecięcą. Sówki, Krasnoludki, Biedronki, Pszczółki i Motylki recytowały piękne wartościowe wiersze zabarwione poczuciem humoru J. Brzechwy i J. Tuwima.

Do ciągle aktualnych i ciekawych utworów tj. „Kwoka”, „Na straganie”, „Spóźniony słowik”, „Tańcowała igła z nitką” recytujący przygotowali także ciekawe i oryginalne stroje i scenografię. Występujących na scenie oklaskiwali zaproszeni goście, przyjaciele naszego przedszkola: wójt Gminy Mariusz Kowalewski, kierownik GOPS w Winnicy Wioletta Zawadzka, dyrektor Gminnej Biblioteki Jadwiga Chorzela, przewodnicząca Rady Rodziców Danusia Zaręba, kierownik ZPO Dorota Bieńkowska, nauczyciele, pracownicy obsługi, a także gość szczególny MIŚ Stefan z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku, który odwiedził nasze przedszkole w ramach programu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Zorganizowała i poprowadziła konkurs Bogusia Osowiecka. Mali artyści za swoje występy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książeczki, zaś dla wszystkich uczestników spotkania były słodycze. Na zakończenie, aby upamiętnić to bardzo miłe i radosne spotkanie integrujące społeczność przedszkola, wykonaliśmy pamiątkową fotografię.

Przedszkole w Winnicy

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama