:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Komunikaty, Hejtujemy hejterów - zdjęcie, fotografia
08/02/2018 16:09

Niedawno umożliwiliśmy komentowanie artykułów na naszej nowej stronie, bez konieczności logowania, podawania maila itp., czyli hulaj dusza! Niestety niektóre dusze szaleją aż nadto, dlatego redakcja oświadcza, że wszelkie komentarze obraźliwe, chamskie, wulgarne czy naruszające dobra innych zostają usuwane w możliwie najkrótszym czasie.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Reklama

Hejtujemy hejterów komentarze opinie

  • Piotrek - niezalogowany 2018-02-08 17:03:17

    I bardzo dobrze. Goście się za bardzo poczuli anonimowi. Tylko trzymajcie się tego Drodzy Administratorzy

  • Demos - niezalogowany 2018-02-08 19:31:25

    Dostosujcie się do jednej słusznej linii politycznej, jak propagandowy "obserwator". Tylko nie pochwalisz jego pryncypała to od razu ban. Niedługo wszystkich tu zastraszą.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 20:05:39

    Boicie sie prawdy.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 20:46:53

    To ,że redakcja ogłasza walkę z hejterami i nic z tym nie robi, to więcej niż hipokryzja.Ma nadzieję ,że pomówienia i obrażanie wielu osób na srtronie gazety ,znajdzie zainteresowanie odpowiednich organów.

  • gość 2018-02-08 23:34:51

    Dokładnie, te obrzucanie błotem burmistrza i radnego z koszar przez tych fanatyków było poniżej poziomu.

  • gość Anna - niezalogowany 2018-02-09 07:56:32

    Powinniśmy mieć pretensje do pracowników Szkoły w Golądkowie, że w odpowiednio głośny sposób nie ujawnili niegospodarności Pana Nuszkiewicza. Wówczas na pewno nie głosowaliby na Niego w wyborach na burmistrza.

  • gość 2018-02-09 09:21:34

    burmistrz miał spore poparcie bo wielu obiecał pracę i pomoc w wygraniu przetargów

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 17:50:17

    Radnego z koszar tez zamkną.Za pobicie policjanta.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 18:07:27

    Jesteście idiotami pan k. Zrobił więcej nisz inni burmistrzowie w jednej kadencji a inni to tylko jak były wybory to brali się za robotę by głosów nachapać i kasy i domy po kilka budować

  • Głos Ludu - niezalogowany 2018-02-09 18:54:10

    Wszystkich nas nie zamkniecie!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 22:24:32

    Caly PSL pod sąd.Bez wyjątków

  • gość 2018-02-10 09:56:37

    Zacznijcie rzetelnie pisać, to nie będzie takich sytuacji. Przykład artykułu "nie wieżę w winę Róży..." Bez żadnych poszlak, dowodów informacji na bieżący czas piszecie, że nie wierzycie w czyjąś winę. Albo piszecie o faktach, albo o własnych odczuciach i przemyśleniach o prawdopodobnie znajomych... Przez takie artykuły nie traktuje się was poważnie, bo nie wiadomo ile w innych artykułach faktów a ile "kolesiostwa"

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 17:07:37

    Najlepiej za prawde hejtowac.

  • gość 2018-02-12 20:14:05

    Panie administrator, weź pan się nie kompromituj. Przyzwyczailiście się zbytnio do tego że tylko że tylko wy możecie pisać co jest słuszne a co nie i co jest prawdą a co nie. Żałujesz się pan złodziei? To im paczkę wyślij do więzienia...

  • Gość - niezalogowany 2018-02-12 21:41:59

    I niedlugo radnego Klosinskiego tez zamkną

  • Katarzyna - niezalogowany 2018-02-13 23:46:50

    Czytam te komentarze i stwierdzam, ze w Pultusku to sami sedziowie mieszkaja, ktorzy juz zadecydowali o wyroku dla Burmistrza i wielu innych osob. Nie jestem jakims znawca prawa, ale z tego co sie orientuje to Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu. Podobnie stanowi Kodeks postępowania karnego: Oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem (art. 5 § 1 k.p.k.). Czy nie mam racji ? Dlatego drodzy rzyczliwi mieszkancy Pultuska powstrzymajcie sie od komemtarzy dopoki nie zapadnie jakikolwiek wyrok. Domyslam sie rowniez, ze wybiki sledzctwa rowniez sa tajne, wiec wszystkie te zenujace komatarze to tylko Wasze pomysly. Moim skromnym zdaniem to P. Krzysztof zrobil najwiecej ze wszystkich do tej pory od czasow Burmistrza P. Polaka. Nie przypominam sobie sukcesow ani P. Debakiego, ani Pana Kowalewskiego. Nie dzialo sie nic. Teraz, gdy na prawde cos dobrego sie zaczelo dziac to prosze opozycji sie nie spodobalo, bo ktos zaczal myslec samodzielnie. Obecna wladza dazy do tego by znow moc wpywac na tok myslenia ludzi. Musze Was zmartwic to nie te czasy. Kazdy ma dostep do intermetu , telewizji i wyjazdow zagramicznych i jezeli nawet opanujecie wszystkie urzedy to i tak nie zabronicie ludziom myslec. Wstyd, zeby tak myslace spoleczenstwo oczernialo innych ludzi. Kazdy z Was choc raz korzystal ze zbajomosci jakie ma, wiec nie rozumiem tego hejtu. Drugi przyklad przychodnia Gajda Med. Jak mrowki wszyscy tam chodza. Jak nie do lekarza , to po zaswiadczenie albo jeszcze po cos innego. Ale teraz jak jest afera to kazdy z Was sie wypowiada jak to tam sie zle dzieje i wszystko mozna zalatwic. Zenada i wstyd. I konczac moja wypowiedz chciclabym zwrocic uwage na bledy ortograficzne w komentarzach. Zeby wypowiedz miala sens musi miec skladnie i zostac prawidlowo napisana w przeciwnym razie jest malo wiarygodna

  • gość 2018-02-14 10:49:33

    DROGA KATARZYNO!! WYPOMINASZ BŁĘDY ORTOGRAFICZNE PISZĄCYM, A SAMA JE POPEŁNIASZ I TEGO NIE WIDZISZ. ŻYCZLIWY PISZE SIĘ Z Ż A NIE RZ. POZDRAWIAM

  • Katarzyna - niezalogowany 2018-02-14 21:22:53

    Drogi gosciu masz zupelna racje. Pisalam komentarz w urzadzeniu mabilnym i musialam pominac "r" przez przyoadek. Niestety nie moge edytowac i poprawic. Ale bardzo dziekuje, ze mnie poprawiles.

  • gość 2018-02-16 17:13:16

    Pan administrator przechodzi sam siebie... Wydał oświadczenie że dla dobra komentujących będzie usuwał ich wpisy. Które? Jakie? W/g jakich kryteriów? Nie wiadomo... Ale najważniejsze że już od dziś jesteśmy bezpieczni... (zastraszeni?) Dziękujemy :)

Dodajesz jako: |

Komunikaty, - więcej informacji