:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Halina Witkowska nagrodzona przez Marszałka

Wydarzenia, Halina Witkowska nagrodzona przez Marszałka - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 16/10/2019 13:42

Za nami jubileuszowa, XX edycja Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego. 11 października, w Muzeum Sportu i Turystyki poznaliśmy 10 tegorocznych laureatów, wśród których znalazła się Halina Witkowska z Kuźni Kurpiowskiej w Pniewie, prezeska Stowarzyszenia „Puszcza Biała Moja Mała Ojczyzna”.

Laureaci Nagrody Marszałka to prawdziwe osobowości. W ciągu tych 20 lat wyróżniliśmy wielu wspaniałych twórców. Dzięki nim kultura na Mazowszu jest tak ciekawa i różnorodna. Nagroda Marszałka często trafia również do ludzi aktywnych społecznie, którzy swój czas poświęcają dla innych – przekonuje marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

Podczas gali każdy z laureatów otrzymał statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł. Galę tegorocznych Nagród Marszałka poprowadził Tomasz Kammel. Gwiazdą wieczoru był Marcin Wyrostek z zespołem oraz tancerzami Anną Głogowską i Marcinem Olszewskim.

Źródło: mazovia.plOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama