:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Grzybobranie z PGP 2019 – konkurs rozstrzygnięty!

Konkursy PGP, Grzybobranie konkurs rozstrzygnięty! - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 05/11/2019 10:40

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji Konkursu „Grzybobranie z PGP”! Nasz konkurs trwał od 27 sierpnia – 31 października.

W tym czasie otrzymaliśmy od Was dużą ilość zgłoszeń, zawierających zdjęcia naprawdę wspaniałych okazów, w związku z czym stanęliśmy przed niezwykle trudnym zadaniem – wyborem trzech laureatów konkursu. Wybór nie był łatwy, dlatego postanowiliśmy nagrodzić nie trzy, a pięć osób, spośród wszystkich uczestników, którzy wysłali nam swoje zgłoszenia.

Laureatami Konkursu „Grzybobranie z PGP 2019” zostali:

Teresa Oleś z Pułtuska

Dariusz Jałmużna z Winnicy

Łukasz Chmielewski z Lipnik Nowych

Zuzanna Jarosik w Pułtuska

Ewa Głowacka z Piskorni

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do siedziby redakcji Pułtuskiej Gazety Powiatowej, ul. Kotlarska 8, w godz. od 9 do 17, po odbiór nagród książkowych.

* zdjęcia nagrodzonych okazów grzybowych opublikujemy za tydzień w 45 wydaniu Pułtuskiej Gazety PowiatowejOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama