:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Grzybobranie z PGP 2019 – zapraszamy do udziału w konkursie

Konkursy PGP, Grzybobranie zapraszamy udziału konkursie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 19/10/2019 15:00

Sezon grzybowy oficjalnie uważamy za otwarty. Podobnie jak w poprzednich latach, zachęcamy do udziału w naszym konkursie „Grzybobranie z PGP”, który każdego roku cieszy się ogromną popularnością. Drodzy Czytelnicy, nadsyłajcie do nas Wasze grzybowe zdobycze na adres redakcja.pgp@pultusk24.pl. Szczegóły konkursu w Regulaminie.

Regulamin konkursu „Grzybobranie z PGP 2019”

§1

Organizatorzy, cel konkursu

1. Organizatorem Konkursu „Grzybobranie z PGP 2019” jest Pułtuska Gazeta Powiatowa z siedzibą w Pułtusku, przy ul. Kotlarskiej 8, oraz portal internetowy Pultusk24.

2. Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu pułtuskiego.

3. Celem konkursu jest promocja walorów przyrodniczych Mazowsza, promowanie wypoczynku na łonie natury, integracja ze środowiskiem naturalnym oraz edukacja przyrodnicza i ekologiczna.

§2

Zasady udziału w konkursie

1. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie zdjęcia wyjątkowego okazu grzyba (pod względem wielkości lub gatunku) lub grzybów (chwalić można się każdą ilością) na adres redakcja.pgp@pultusk24.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, miejscowości zamieszkania oraz miejsca, w którym zbiory zostały znalezione.

2. Termin nadsyłania zgłoszeń: 27 sierpnia – 31 października 2019 r.

3. Warunkiem udziału w konkursie jest niepublikowanie zbiorów w innych lokalnych środkach masowego przekazu oraz na portalach społecznościowych do czasu zakończenia konkursu.

§3

Rozstrzygnięcie konkursu

1. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na łamach Pułtuskiej Gazety Powiatowej oraz na portalu Pultusk24.

2. Nagrodzimy trzy najlepsze zbiory.

3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w 44 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej, 5 listopada 2019 r.Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama