:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, Gmina Pokrzywnica Liderem Zmian - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 29/10/2019 15:01

Aktywni – tak jednym słowem można określić beneficjentów regionalnego programu operacyjnego województwa mazowieckiego. Dziś wicemarszałek Wiesław Raboszuk spotkał się z Liderami Zmian. To właśnie ich projekty, realizowane przy wsparciu z UE, zostały docenione i wyróżnione. Jednym z laureatów w kategorii Samorząd jest gmina Pokrzywnica. Statuetkę „Lidera Zmian” odebrał wójt gminy Adam Dariusz Rachuba.

Gmina Pokrzywnica (powiat pułtuski) jest laureatem plebiscytu pod względem dofinansowania z UE w przeliczeniu na mieszkańca – gminy wiejskie poniżej 5 tys. mieszkańców. Spośród pozyskanych ok. 13 mln zł z UE, na każdego mieszkańca gminy przypadło ponad 2 620 zł.

W ramach RPO WM na terenie gminy Pokrzywnicy realizowane są obecnie projekty dotyczące m.in. wymiany urządzeń grzewczych oraz instalacji OZE.

***

Już po raz trzeci wyłoniono mazowieckich Liderów Zmian na podstawie projektów dofinansowanych ze środków europejskich. W tegorocznej edycji konkursu wyróżniono Liderów w aż czterech kategoriach: Samorząd, Firma, Nagroda Internautów oraz Nagroda Specjalna. Konkurs organizowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Nagrody wręczono 16 października podczas uroczystej gali. Dziś marszałek Adam Struzik spotkał się z kolejnymi Liderami. To właśnie ich projekty, realizowane przy wsparciu z UE zostały wyróżnione na Mazowszu.Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama