:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Festiwal Baniek Mydlanych i Kolor Fest

Wydarzenia, Festiwal Baniek Mydlanych Kolor - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 12/08/2019 10:30

W niedzielę, o godzinie 15, na pułtuskiej plaży miejskiej rozpoczął się Festiwal Baniek Mydlanych.  Najmłodsi pułtuszczanie bawili się przy bajkowej muzyce, wśród tysięcy mydlanych bąbelków. Liczne atrakcje i konkursy prowadził Spiderman, który zachęcał dzieci do wspólnej zabawy. Oprócz udziału w Festiwalu Baniek Mydlanych, dzieci korzystały także z dodatkowych atrakcji, jakimi były trampoliny Euro-bungee oraz dmuchane zamki i zjeżdżalnie. 

Następnie, o godzinie 17.30 rozpoczęło się kolejne już święto kolorów. Zabawę na plaży prowadził DJ, a co pół godziny, wszyscy uczestnicy rzucali w niebo kolorowy proszek. Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama