:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dziennikarskie śledztwo PGP - matka, która udusiła noworodka jest ofiarą gwałtów własnego ojca

Interwencje PGP, Dziennikarskie śledztwo matka która udusiła noworodka ofiarą gwałtów własnego - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal pultusk24.pl 21/12/2016 11:23

Ojciec gwałcąc ją przez 6 lat zniszczył jej psychikę i naznaczył życie piętnem niemal nie do zniesienia. Po latach od uwolnienia się od tamtego koszmaru wpakowała się w kolejny. Dziś przebywa w areszcie z zarzutem zamordowania własnego dziecka.     Kępiaste. W niewielkiej wsi w gminie Pokrzywnica rozegrała się tragedia.   W aktualnym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej opisujemy tragiczne losy Alicji B. Ma ona zaledwie 29 lat, a niewyobrażalnie potwornymi przeżyciami mogłaby obdarzyć kilka kobiecych życiorysów. I każdy z nich uznalibyśmy za życiorys tragiczny. Gwałcona latami przez ojca, rodziła dzieci i zostawiała je w szpitalu. Po wielu latach zdecydowała się pójść na policję. Efektem był wyrok 10 lat pozbawienia wolności dla ojca i wątpliwa sława ofiary „polskiego Fritzla”. Pod koniec listopada br., na działce w Kępiastych w gminie Pokrzywnica urodziła syna. Po kilkunastu dniach policjanci z Pułtuska odkopali noworodka starannie zasypanego ziemią w przydomowym ogródku. Dziewięć lat temu Alicja B. była w wszystkich polskich mediach. Sąd skazał wtedy jej ojca za gwałty na własnej córce na 10 lat więzienia. Wydawać się mogło, że Alicja B. uwolniła się od koszmaru. Przez jakiś czas media donosiły, że Alicja próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Rozpoczęła naukę w liceum, była pod opieką psychologa. Sprawa jej tragicznych przeżyć ucichła. Tylko w internecie można było odnaleźć filmy ukazujące jej przeżycia.   Na początku grudnia mieszkańcami naszego powiatu wstrząsnęła wiadomość o znalezieniu uduszonego noworodka na jednej z działek w gminie Pokrzywnica. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Pułtusku. Jak poinformowała Prokurator Rejonowa Jolanta Świdnicka zarzut zamordowania dziecka usłyszała 29 – letnia Alicja B. To ta sama Alicja, która jako nastolatka była ofiarą ojca!   Alicja B. podejrzana jest o to, że „w bliżej nieustalonym czasie najpóźniej do dnia 27 listopada 2016 r. w miejscowości K, gm. P. działając w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia narodzonego dziecka poprzez przerwanie pępowiny i uciskanie w okolicy krtani doprowadziła do zgonu poprzez uduszenie noworodka płci męskiej zdolnego do życia zewnątrz łonowego, dojrzałego i żywego, tj. o czyn z art. 148 §1k.k.” - brzmi suchy komunikat Prokuratury.   Obecnie postępowanie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce. Wobec podejrzanej, postanowieniem z dnia 13 grudnia 2016 r. Sąd Rejonowy w Pułtusku zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.   Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Alicja B. w ostatnim czasie mieszkała ze starszym od niej mężczyzną w Legionowie. Mężczyzna ten jest właścicielem działki, na której znaleziono zwłoki dziecka. Niestety nie udało nam się z nim skontaktować. Dziecko zostało pochowane w sobotę w Woli Kiełpińskiej.   Po naszym tekście w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej sprawą zajęły się media ogólnopolskie.    

Reklama

Dziennikarskie śledztwo PGP - matka, która udusiła noworodka jest ofiarą gwałtów własnego ojca komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama