:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 31/05/2019 13:25

Obchody tego święta na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości powiatowych, które każdego roku organizuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku. Dziś, z tej właśnie okazji, w gospodarstwie agroturystycznym „Chata za wsią” w Skaszewie, rodziny zastępcze z terenu powiatu pułtuskiego wzięły udział w rodzinnym pikniku.

Na dzisiejszą uroczystość przybyli także zaproszeni goście: wicestarosta Beata Jóźwiak, skarbnik powiatu Renata Krzyżewska, zastępca Burmistrza Pułtuska Tomasz Sobiecki, radna powiatowa Emilia Gąsecka, wójtowie gmin – Gzy – Cezary Wojciechowski, Zatory – Grzegorz Falba, Pokrzywnica – Adam Rachuba, dyrektorzy i kierownicy ośrodków pomocy społecznej z terenu powiatu pułtuskiego.

Przybyłych na dzisiejsze spotkanie powitała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anna Frejlich.

W tym roku, za całokształt pracy, Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej wyróżnił cztery rodziny: Państwa Wiesławę i Radosława Popielarskich prowadzących rodzinny dom dziecka, Państwa Hannę i Jacka Nożykowskich – rodzinę zastępczą niezawodową, Panią Krystynę Szulc – rodzinę zastępczą spokrewnioną, Państwa Zofię i Czesława Lesińskich – rodzinę zastępczą spokrewnioną. Dyplomy i podziękowania rodzinom wręczyła wicestarosta Beata Jóźwiak.

Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na wspólne świętowanie podczas poczęstunku oraz zabawy z animatorem.Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama