:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Pomoc społeczna, Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 02/06/2017 16:51

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to bardzo ważne święto, szczególnie dla dzieci, które właśnie u rodzin zastępczych znalazły swoją bezpieczną przystań, właściwą opiekę i miłość zastępczych rodziców. Instytucją, która w powiecie pułtuskim ma pieczę nad takimi rodzinami jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Właśnie pułtuski PCPR był organizatorem Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Uroczystość, podczas której rodziny zastępcze otrzymały podziękowania z rąk dyrektor PCPR-u Anny Frejlich oraz starosty Jana Zalewskiego, odbyła się w Domu Polonii w Pułtusku. Rodzinom zastępczym z dziećmi towarzyszyli samorządowcy z całego powiatu pułtuskiego, a także dyrektorzy szkół i instytucji. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie i instruktorzy Klubu Sportowego Semiramida. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  i migawki filmowej z części artystycznej. 

Reklama

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama