:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Policja, Dzień Przedsiębiorczości pułtuskiej komendzie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 25/03/2019 14:20

W ramach 16. edycji programu „Dzień Przedsiębiorczości” uczniowie z Pułtuskich szkół średnich wzięli udział w spotkaniu zorganizowany przez policjantów pułtuskiej komendy.

20 marca odbyła się 16. Edycja programu Dnia Przedsiębiorczości. Jednodniowe wizyty w firmach bądź instytucjach dla uczniów szkół średnich miały na celu pomoc w wybraniu przyszłego zawodu osobom, które niebawem zakończą edukację i staną przed wyborem swojej ścieżki kariery zawodowej.

Głównym celem spotkania w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku z uczniami klas pierwszych ZS. im. B. Prusa i LO im. P. Skargi w Pułtusku było przybliżenie codziennej służby policjantów. Uczniom zaprezentowano film instruktażowy przedstawiający poszczególne wydziały. Przybyłym gościom omówiono zasady rekrutacji jakie trzeba spełniać, aby wstąpić w szeregi Policji. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyło się zabezpieczanie śladów daktyloskopijnych przez technika kryminalistyki.

Na koniec oprowadzono uczestników spotkania po budynku komendy, naczelnicy poszczególnych wydziałów opowiedzieli charakterystykę służby i zachęcili do wstąpienia w szeregi Policji wręczając ulotki i odblaski.

sierż. Daniel PodlasinOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama