:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dzień Patrona ZPO w Winnicy

Szkoły gminne, Dzień Patrona Winnicy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal pultusk24.pl 21/06/2017 11:53

  20 czerwca uczniowie i pedagodzy Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy obchodzili Dzień Patrona. Po mszy świętej młodzież zgromadziła się na hali, gdzie wprowadzono sztandar, odśpiewano hymn szkoły i przypomniano sylwetkę patrona. Dyrektor ZPO Andrzej Zaręba odczytał list od ministra Henryka Kowalczyka. W uroczystości uczestniczyli m.in. wójt gminy Mariusz Kowalewski, ks. proboszcz Zbigniew Paweł Maciejewski, ks. Krzysztof Drzazgowski, dyrekcja Zespołu Szkół CKR im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie.    

Reklama

Dzień Patrona ZPO w Winnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama