:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dzień Patrona Ignacego Mościckiego w Winnicy

Wydarzenia, Dzień Patrona Ignacego Mościckiego Winnicy - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 07/12/2018 16:00

W środę 5 grudnia, w Publicznej Szkole Podstawowej w Winnicy, odbyła się uroczysta akademia z okazji 151 rocznicy urodzin patrona Ignacego Mościckiego.

Uczniowie klas ósmych zatańczyli Poloneza i przedstawili doświadczenia chemiczne, nawiązując tym samym do sylwetki swojego patrona chemika, wynalazcy, budowniczego polskiego przemysłu chemicznego i byłego prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

W akademii uczestniczyła cała społeczność szkoły podstawowej, dyrekcja, sekretarz gminy Jadwiga Pydynowska i wójt gminy Winnica Robert Wróblewski.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama