:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Winnicy Marianna Zawadzka odeszła na emeryturę.

Przedszkola, Dyrektor Samorządowego Przedszkola Winnicy Marianna Zawadzka odeszła emeryturę - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 19/06/2019 17:02

Po 35 latach pełnienia funkcji dyrektora Samorządowego Przedszkola w Winnicy, Marianna Zawadzka odeszła na emeryturę.

Podczas uroczystości w przedszkolu, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Andrzej Zaręba przedstawił jej bogaty życiorys.

Wzruszonej dyrektor dziękowali za współpracę koleżanki z pracy, dyrektor CKR w Golądkowie Ewa Leszczyńska, wice dyrektor PSP Anna Jacek-Walesiak, rodzice i dzieci.

Wielokrotnie nagradzana przez władze samorządowe nagrodą wójta gminy Winnica, za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej otrzymała nagrodę II stopnia Ministerstwa Edukacji Narodowej, w 2015 roku odznaczona brązowym medalem za długoletnią służbę.

"Pracowita, obowiązkowa, ambitna, umiejąca racjonalnie organizować pracę i kierować zespołem ludzi (…) winnickie przedszkole kierowane przez panią Mariannę Zawadzką osiągnęło wysoki poziom w zakresie realizacji zadań wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczych"  podsumował dyrektor Andrzej Zaręba.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama