:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Dworzec będzie otwarty. Aktualizacja artykułu.

Miasto, Dworzec będzie otwarty Aktualizacja artykułu - zdjęcie, fotografia

Dziś (23.11.) burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz, po wielomiesięcznych rozmowach i negocjacjach, podpisał umowę z firmą Stop Shop Poland, w myśl której gminie ma zostać bezpłatnie użyczony budynek pułtuskiego dworca PKS wraz z terenem. To bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza dla podróżujących. Gmina będzie użytkować obiekt przez najbliższy rok. Dzisiejsza decyzja jest potwierdzeniem tego, o czym piszemy w aktualnym, 47 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej. W najbliższy poniedziałek teren dworca wraz z budynkiem zostanie oficjalnie przekazany gminie.

27 listopada przedstawiciel firmy Stop Shop Polska oficjalnie przekazał w budynek dworca w bezpłatne użytkowanie na potrzeby podróżnych. Piszemy o tym pod tym linkiem, a także w aktualnym numerze gazety. 

Ponieważ dworzec ma być otwarty od 6 grudnia, obecnie trwają intensywne prace porządkowe, o czym piszemy pod tym linkiem


Dworzec będzie otwarty. Aktualizacja artykułu. komentarze opinie

  • gość 2017-11-23 18:30:27

    I to jest wspaniała wiadomość

  • Gość - niezalogowany 2017-11-23 19:52:52

    Ciekawe ile będzie wynosił koszt miesięcznego wynajmu?!!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-23 19:54:41

    Ciekawe, ile będzie wynosił miesięczny koszt wynajmu?!!!!!!

  • gość 2017-11-23 20:52:39

    Sukces. Pomnik dla burmistrza!!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-24 02:09:50

    Pomnik dla burmistrza????a pieniadze na wynajmnij z naszych podatkow masakra

  • gość 2017-11-24 07:16:35

    Sama jesteś masakra

  • gość 2017-11-24 08:13:00

    Lepiej napiszcie kto sprzedał dworzec komu i za ile

  • gość 2017-11-24 08:15:52

    Lepiej napiszcie kto sprzedał dworzec komu i za ile

  • gość 2017-11-24 12:07:16

    Ludzie! nie umiecie czytać? wyraźnie jest napisane, że bezpłatnie!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2017-11-24 13:24:32

    Za jaką sumę dworzec będzie otwarty.To wszystko miało wyglądać inaczej miała być w dzierżawie na 99 lat i co nagle dzierżawca zostaje właścicielem dworca.bo taboru starych autobusów nikt nie potrzebuje.Co to za ściema,lódzie w latach siedemdziesiątych budowali dla miasta, a teraz pozwolono nie wiadomo komu sprzedać grunty ,co to jest / następny kant poprzedniej ekipy.

  • gość 2017-11-24 13:29:24

    Miasto zostało wspólnikiem kombinatorów -jaki to sukces to kpiny.

  • 2017-11-24 13:29:27

    "Lepiej napiszcie kto sprzedał dworzec komu i za ile" - już pisaliśmy,, poza informacją za ile, ponieważ jest to mienie prywatne, więc takie informacje jak "za ile" są tajemnicą handlową.

  • gość 2017-11-24 20:47:12

    W Warszawie domy też prywatyzowali ,również była tajemnica handlowa aferzystów..Komisja wyjaśniła machlojki poprzedniej ekipy.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-25 08:14:43

    Tak źle...i tak niedobrze. Aż mi przykro jak smutne musi byc wasze życie przy ciągłym narzekaniu, szukaniu dziury w całym. Mamy wspaniałe miasto, jeśli to możliwe - każda nasza prośba jest spełniania! Ps juz czekam na 'odbicie piłeczki' kolejnym irracjonalnym biadoleniem

  • gość 2017-11-25 10:39:30

    Należy podziękować Panu Burmistrzowi, bo tylko jego osobistym zaangażowaniu będzie można w normalnych warunkach podróżować.

  • gość 2017-11-26 19:09:18

    Nareszcie będzie trochę spokoju i normalności dla podróżnych i kierowców, którzy chcą np. zrobić zakupy lub zjeść coś na szybko. Swoją drogą nie zazdroszczę im stania w chłodne i mokre listopadowe popołudnia, nie każdy ma na to zdrowie. Sama dojeżdżałam przez rok z przystanku pod UP, w sytuacji, gdzie spóźnia się autobus, tak stać i czekać pod chmurką to po prostu masakra. A co z młodzieżą dojeżdżającą do szkół i ze starszymi ludźmi? Maja stać pod chmurką? Kto w ogóle wpadł na pomysł sprzedaży dworca zapominając o podróżujących i nie zapewniając im godnych warunków ? Cieszę się, że wszystko wraca do normy. Brawo! dla TYCH, KTÓRZY COŚ ZROBILI W TEJ SPRAWIE!

  • rysiek - niezalogowany 2017-11-27 17:41:31

    Jakie to smutne .Ta sama ekipa PO-PSL sprywatyzowała dworzec w Pułtusku i ta sama okrzyknęła wielkim sukcesem dzierżawę na rok tego dworca .Złodziejska Prywatyzacja z 2010 roku PKS Ciechanów - PKS Pułtusk, za cenę mniejszą od wartości działki w Pułtusku .Co dalej Panowie zamierzacie ? może się okaże, że z prywatyzacją PKS było jak z kamienicami w Warszawie.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-28 11:50:30

    nikt ci tyle nie da, co polityk obieca... zamiast ręce mieć w kajdankach to znów klepią się po plecach

  • gość 2017-11-28 15:14:25

    Gdyby wszyscy tu piszący wysilili się odrobinę dowiedzieliby się, że ani poprzednia ani obecna ekipa nie miała wpływu na to komu i za ile właściciel budynków i użytkownik wieczysty gruntu sprzedaje swoje prawa. Zdecydowanie więc sukcesem jest to co zrobił Pan Burmistrz dla miasta w sprawie dworca .

  • gość 2017-11-28 15:45:19

    W pełni podzielam stanowisko przedmówcy. Pan Burmistrz zasłużył na wielkie słowa uznania.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-29 08:10:31

    No to kółko adoracji pana burmistrza niech postawi mu pomnik przy dworcu, najlepiej ze złota i za nasze pieniądze.

  • gość 2017-11-29 14:54:27

    Jak się nie jeździ autobusem to się krytykuje