:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dwie dekady historii – ogólnopolska Olimpiada w Ruszkowskim

Szkoły powiatowe, dekady historii ogólnopolska Olimpiada Ruszkowskim - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 28/11/2019 13:08

26 listopada o godzinie 10.00, w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego, po raz kolejny odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Olimpiada Solidarności. Dwie Dekady Historii”.

Szkolny etap przeprowadziła Komisja powołana przez dyrektora szkoły Annę Kmiołek – Gizarę w składzie: Jadwiga Budziszewska i Hanna Lewandowska. Uczestników Konkursu powitała wicedyrektor Marzena Staniszewska – Szeliga. W konkursie brało udział 22 uczniów z klasy IV TEk. Do drugiego etap Konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Krystian Jagielski Bartosz Chapnik. Celem Olimpiady jest budowanie tożsamości narodowej poprzez podniesienie poziomu wiedzy o historii najnowszej Polski i także rozbudzenie zainteresowania do poznawania genezy oraz przebiegu przemian demokratycznych w kraju, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Katarzyna Piórkowska, kl. IV TEkOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama