:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dwa wypadki w ciągu dwóch godzin

Policja, wypadki ciągu dwóch godzin - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 15/11/2019 09:25

Dwie osoby w szpitalu, to bilans zdarzeń drogowych, do jakich doszło 12 listopada na drogach powiatu pułtuskiego. W Obrytem został potrącony 70 – letni mężczyzna, a w Pułtusku, na ul. Mickiewicza, doszło do zderzenia Volkswagena ze skuterem. Kierowca jednośladu z urazem nogi trafił do szpitala.

Policjanci pułtuskiej jednostki prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzeń drogowych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 9. w Obrytem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca BMW, podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrąciła 70 – letniego mężczyznę. Poszkodowany, bezpośrednio po zdarzeniu, z urazem głowy został przewieziony do szpitala. 37 – letnia kierująca była trzeźwa.

Do drugiego zdarzenia doszło dwie godziny później na ul. Mickiewicza w Pułtusku. Kierujący Volkswagenem podczas wykonywania manewru omijania pieszego zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym skuterem. W wyniku zdarzenia 67 – letni kierujący jednośladem doznał złamania prawej nogi. Został przewieziony do szpitala. Oboje byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie rozwagi, ostrożności oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w PułtuskuOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama