:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Dwa starty KS Semiramidy w turniejach krajowych

Sporty walki, starty Semiramidy turniejach krajowych - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 25/03/2019 10:50

W miniony weekend, zawodnicy KS Semiramida, wystartowali dwóch turniejach krajowych. Pierwszym był Puchar Polski w kickboxingu Light kontakt w Połocku, gdzie brązowy medal zdobył Aleksander Chymkowski i Wiktoria Sawicka oraz srebrny, powracająca do startów Ewelina Nowosielska. Kolejnymi zmaganiami były Mistrzostwa Polski kadetów w kickboxingu w Węgrowie. To start gdzie zgłosiło się i wystartowało prawie 500 zawodników z 66 klubów Polski.

Tu, po raz pierwszy wyratowaliśmy z najmłodszymi podopiecznymi Sebastianem Purzyckim, Barkiem Malinowskim, Kamilem Malinowskim, Grzegorzem Karolkiewiczem oraz Adrianem Rzepnickim w formule Light kontakt.

Chłopaki pokazali waleczne serca stając do rywalizacji z o wiele silniejszymi i doświadczonymi kadetami (nasi zawodnicy to pierwszy rocznik kadeta młodszego !) . Wspierali ich bardziej doświadczeni Mateusz Sośnicki, Marcin Biraga oraz Natalia Parzuchowska. I tak, w bardzo zaciętych i wyczerpujących walkach, Mateusz zdobył brązowy medal w PF i LC (PF-walka przerywana i LC light kontakt walka ciągła) i jest podwójnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Marcin zaś plasuje się nieco wyżej, zdobywając srebrny medal LC tym samym, zostaje Vice Mistrzem Polski w Light kontakcie – 69 kg w kickboxingu na Mistrzostwach Polski oraz Natalia zmieniając wagę z – 65 do + 65 staje w szranki z bardzo potężnymi paniami., zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski.

Bardzo dziękuję wszystkim podopiecznym za starty jestem z Was dumny! Dziękuję Marcinowi i Sławkowi za pomoc.

Cezary RzepnickiOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama