:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły powiatowe, konkursy dyrektora nierozstrzygnięte - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 10/07/2019 13:40

Od poniedziałku trwały konkursy na dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat pułtuski.

W poniedziałek, spośród dwóch kandydatek – dotychczasowej dyrektorki LO im. Piotra Skargi Barbary Meredyk i Anny Majewskiej, 12 – osobowa komisja konkursowa wybrała na stanowisko dyrektora LO Annę Majewską.

Wczorajszy konkurs – na dyrektora ZSZ im. J. Ruszkowskiego nie został rozstrzygnięty. O stanowisko ubiegały się trzy osoby – obecny dyrektor Jarosław Druchniak, a także Anna Gizara-Kmiołek i Mariusz Osica. Do drugiego etapu, z powodów formalnych, nie przeszedł Mariusz Osica. Żadne z dwójki pozostałych kandydatów nie zdobyło większości głosów.

Dziś odbywały się konkursy na dyrektorów ZS im. B. Prusa i Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. W Prusie startowała jedyna kandydatka – dotychczasowa dyrektor Dorota Orłowska, która utrzymała stanowisko. Będąca w analogicznej sytuacji Agnieszka Kowalska nie otrzymała większości głosów.

Nowi dyrektorzy muszą zostać wybrani do końca wakacji.

Dwa konkursy na dyrektora nierozstrzygnięte komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama