:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Tradycja, Dożynki gminy - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 04/09/2019 08:52

W niedzielę 1 września w Przewodowie rolnicy z gminy Gzy świętowali dożynki. Licznie zgromadzeni mieszkańcy przybyli na mszę świętą w kościele parafialnym, następnie niosąc wieńce przemaszerowali w uroczystym kondukcie na plac przy szkole.

Rolników i gości witał wójt gminy Gzy Cezary Andrzej Wojciechowski. "(…) zawód rolnika trzeba kochać, aby go wykonywać. Jest to nieustanna walka z przyrodą i jej żywiołem, walka z przeciwnościami losu a wreszcie walka z samym sobą i własnym zmęczeniem, dlatego wyrażam słowa najwyższego uznania za dary Waszych rąk i owoce Waszej pracy(…)" mówił wójt.

więcej w aktualnym wydaniu gazety. Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama